Na VERN‘u je održan orijentacijski sastanak za studente preddiplomskog stručnog studija Odnosi s javnošću i studij medija, koji nakon pridruživanja VS Kairos VERN’ovoj akademskoj obitelji, studiranje nastavljaju u Importane Galleriji zajedno s ostalim kolegama s VERN’ovih studija.
Studente su pozdravili dekan VERN’a prof. dr. sc. Vlatko Cvrtila i prodekanica za studije mr. sc. Višnja Grozdanić, koji su ih informirali o načinu studiranja i mogućnostima koje ostvaruju dolaskom na VERN’ te im poželjeli dobrodošlicu u našu ustanovu.
Studente su također pozdravili i predstavnici Uprave te akademske zajednice, nakon čega je uslijedio obilazak prostora i dvorana za predavanja, te neformalno druženje u VERN’ Kantini.
Studentima VS Kairos želimo dobrodošlicu u VERN’ovu akademsku obitelj!
Autor fotografija: Petar Vučetić